Druga połowa lipca będzie cieplejsza!

Miałem krótki wyjazd weekendowy nad morze, zaś Agnieszka Cegielska wróciła po dwutygodniowej przerwie na antenę TVN24, gdzie prezentowała najnowsze informacje pogodowe: „Prawda jest taka, że w wielu miejscach ten poranek był bardzo rześki, skrajne temperatury – Łódź i Kielce, tutaj mieliśmy takie temperatury, bardziej charakterystyczne dla jesieni niż środka lata (5 st. w Łodzi, 6 st. w Kielcach), ale uspokajamy – ta temperatura wzrośnie nawet do 25 stopni. Dzień zapowiada się bardzo przyjemnie, dużo przyjemniej niż ostatnio, dlatego że właściwie wszędzie będziemy mieć albo komfort termiczny, albo trochę powyżej komfortu. W wielu miejscach już od rana to słońce się pojawiło, także ta temperatura będzie rosnąć. No i dużo lepsze warunki również nad Bałtykiem, bo ta pierwsza część lipca, te pierwsze dwa tygodnie były dosyć kapryśne – wiało, dmuchało i zimno było, niebo było zachmurzone w wielu miejscach, natomiast teraz powinno być zdecydowanie przyjemniej, lepiej”. I jest, bowiem znacznie lepiej wygląda 23-24 st. prognozowane dziś dla Wybrzeża, niż 17-18, a takie wartości w ubiegłym tygodniu się zdarzały.
Czeka nas pogodny dzień, lokalnie może nawet bezchmurny, nad Polską rozbudowuje się wyż, dlatego barometry w stolicy pokazują 1024 hPa. W pogodzie spokój, na termometrach wspomniane przez Agnieszkę komfortowe temperatury: 21 st. w Suwałkach, 22 st. w Olsztynie, 23 st. w Trójmieście i Lublinie, 24 st. m.in. w Krakowie, Poznaniu i Toruniu, 25 st. w Łodzi i Katowicach, 26 st. we Wrocławiu.
Nasza ulubiona pogodynka mówiła też o prognozie na kolejne dni: „Nie widać na razie, żebyśmy mieli przekroczyć trzydziestkę, około 30 st. ma się pojawić pod koniec tygodnia gdzieś tam na południu, ale to też nie jest jakaś fala upałów. Będzie cieplej, tyle tylko że to będzie takie ciepło łagodne, taki komfort termiczny, szczególnie na północy (22-23 st.). Myślę, że jest dla naszych organizmów pogoda przyjemniejsza”. Nie grożą nam wartości rzędu 36-37 stopni, jakie były w czerwcu, a przynajmniej tak mówią prognozy długoterminowe do końca miesiąca, co akurat Ją jako zwolenniczkę umiaru życiowego cieszy. No i wszyscy spragnieni zdjęć też się doczekają 🙂

1) Agnieszka Cegielska tuż przed 7:00 mówiła o rześkim poranku
2) Np. w Łodzi było tylko 5 st., ale to złe miłego początki
3) Bowiem w ciągu dnia w całej Polsce będzie powyżej 20 st.
4) W kolejnej prognozie poszerzała dobre wiadomości
5) Czeka nas ciepłe, ale nie upalne lato
6) Za kilka dni na południu możliwe będzie 30 st., ale nie więcej
7) To lepsza sytuacja niż ta z chłodnego początku lipca
8) Ostatnie chwile z Agnieszką tuż przed serwisem informacyjnym
9) Agnieszka wita widzów „Dnia na żywo”
10) Potwierdziła, że czeka nas słoneczny dzień
11) Jutro może popadać, ale deszcz będzie przelotny
12) Z kolei w środę lepsza aura na zachodzie Polski
13) Uśmiechnięta Agnieszka na tle plaży we Władysławowie
14) Jakby nie było, pogoda sprzyjająca do plażowania 🙂

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: