Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Trzecia książka Agnieszki Cegielskiej już w sprzedaży!

Nieśmiało pomysł trzeciej książki pojawiał się już podczas spotkań autorskich z Nią, sugerowali go sami czytelnicy, aby móc w praktyce wykorzystać wskazówki zawarte w poprzednich. Można powiedzieć, że słowo ciałem się stało. Od dziś „Naturalnie w kuchni” można kupić w księgarniach, do czego oczywiście zachęcam i jednocześnie dziękuję Marcinowi za przekazanie pierwszych informacji i zdjęcia okładki:

Żyjemy w zanieczyszczonym środowisku, które osłabia naszą odporność i sprzyja rozwojowi chorób cywilizacyjnych. Co możemy zrobić, żeby ograniczyć wpływ negatywnych czynników na nasz organizm? Odpowiedź jest prosta – powinniśmy spożywać jak najwięcej naturalnych składników.
Po bestsellerowych Naturalnie i Naturalnie 2 nadszedł czas na książkę z przepisami. Agnieszka Cegielska – propagatorka naturalnego stylu życia –przygotowała 60 przepisów na potrawy, które wzmocnią Twój organizm i będą miały zbawienny wpływ na Twoje zdrowie. A ponadto dopieszczą Twoje kubki smakowe. Naturalnie, zdrowo i smacznie. Czegóż więcej można chcieć?
(Opis wydawcy)

Agnieszce oczywiście gratuluję i życzę kolejnego wydawniczego sukcesu!

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: