Będzie chłodniej, ale nie mroźno

Agnieszka Cegielska jest ostatnio dość aktywna – gościła na wizji w piątkowe popołudnie, była też gościem w niedzielnym „Wstajesz i weekend” w TVN24, a żeby było mało, to dziś od samego rana przekazywała telewidzom informacje pogodowe i jak zwykle robiła to z charakterystycznym dla siebie wdziękiem i uśmiechem.
Nad ranem podkreślała, że mieliśmy całkiem ciepły poranek jak na grudzień, a temperatury rzędu 6-7 stopni nie były wcale niczym niezwykłym. Jest to między innymi zasługa ciepłych mas powietrza, które płyną do nas z południowego zachodu. Opowiadała, że była w niedzielę w lesie ze swoim psem i nie mogła uwierzyć, że wcale nie odczuwała, jakbyśmy mieli późną jesień. Mocno cieszył Ją też fakt, że dzięki wspomnianemu wiatrowi mamy w kraju dobrą jakość powietrza, nawet w okolicach Krakowa czy Katowic. Choć zwróciła też uwagę, że „wiatr będzie się nasilać i to jest taki minus, no bo ten wiatr może być momentami taki dokuczliwy, mogą marznąć głowy”, a takie warunki nie są też korzystne dla osób wrażliwych na pogodę. W jednym z wejść antenowych w odpowiedzi na pytanie, czy nie martwi Ją takie ciepło, odpowiedziała, że „grudzień już od wielu lat to nie był miesiąc, kiedy te temperatury były bardzo niskie. Będzie nas to martwiło w momencie, kiedy i styczeń, i luty będą powyżej normy, bo to będzie oznaczało że jednak ten klimat się zmienia, rzadko kiedy w grudniu mieliśmy śnieg na święta, rzadko kiedy tutaj jakoś specjalnie ten miesiąc był mocno mroźny, zimowy. Ta zima jest bardziej zarezerwowana dla stycznia i lutego, więc zobaczymy – czas jest w życiu najlepszym weryfikatorem”.
Co zapowiedziała Agnieszka na najbliższe dni? Pewne zmiany są przed nami: „Od jutra więcej opadów, jutro deszcz w wielu regionach, 7 st. Wrocław, 6 Warszawa, 5 Pomorze Zachodnie i w tych regionach te opady deszczu zdarzyć się mogą. Północny, południowy wschód spokojniejszy, pogodniejszy 4 i 5 st. na tych krańcach. Potem już od środy temperatura zacznie powoli spadać i w środę prognozujemy od 2 do 6 stopni, mogą się pojawić opady deszczu ze śniegiem na Pomorzu Zachodnim, w pozostałych regionach spokój, natomiast w czwartek i w piątek już na wschodzie kraju, spadek temperatury taki wyraźniejszy, w najcieplejszym momencie dnia będzie oscylować w okolicach 1-2 stopni i w tych regionach mogą pojawić się opady śniegu”.

Na koniec mam dla Was, drodzy Czytelnicy potężną dawką zdjęć i jednocześnie informuję o wzbogaceniu poprzedniej galerii zdjęć, a ładnych fot z Agnieszką – jak wiemy – nigdy za wiele 🙂

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: