Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Agnieszka zapowiada ciepły marzec

Tego już dawno nie było, bowiem Agnieszka Cegielska miała dziś popołudniową zmianę, zatem mogliśmy Ją oglądać w TVN24, TTV i TVN. Za nami zgodnie z tym co mówiła wczoraj, słoneczny i ciepły dzień i „to był taki aperitif tego co przed nami w marcu, bo rzeczywiście ten marzec ma być ciepły, tak przynajmniej wskazują modele meteorologiczne – ma być powyżej normy i z jednej strony to jest oczywiście przyjemne dla nas, ale musimy pamiętać, że tak być nie powinno, więc przynajmniej niech pada” – tak mówiła we wstępie prognozy dla TTV.
Dzisiejszą wyżową pogodą raczej się długo nie nacieszymy, „bo już w nocy do Polski wkroczy front atmosferyczny, który przyniesie opady w Polsce południowo-zachodniej, popada we Wrocławiu w pierwszej kolejności, a potem te opady będą wędrować w głąb kraju. W nocy będzie spokojnie, pogodnie, na termometrach zobaczymy od -1 st. w Rzeszowie i Warszawie, 0 w Lublinie, Suwałkach, Olsztynie, 2 st. Toruń, 3 Poznań i Polska południowo-zachodnia, tu z kolei 4 st., a w ciągu dnia tych stopni będzie więcej, bo będzie cieplej: 10 st. wskażą termometry we Wrocławiu, 8 w Katowicach, 7 w Poznaniu, 8 w Łodzi, w Gorzowie Wielkopolskim, natomiast na północnym wschodzie będziemy mieć 6 st. Północny wschód, to będzie to miejsce, Suwalszczyzna, Białystok, gdzie jeszcze ten front w ciągu dnia nie dotrze, więc będziemy się cieszyć tam bardzo dobrą pogodą, podobnie jak dziś”. Nie będę ukrywał, że bardzo ucieszyło mnie, że aż dwukrotnie wymieniła podczas prognozy moje miasto 🙂 .
Co wydarzy się w kolejnych dniach? „W sobotę od 6 st. na północnym zachodzie do 9 w Polsce północno-wschodniej, 7 st. centrum, południe kraju 7-8 i w wielu regionach będą pojawiać się opady. Niedziela od 5 do 9 st., na północnym wschodzie niebo zachmurzone, natomiast na zachodzie, w centrum i na południu będzie spokojnie, będzie przyjemnie, w kolejnych dniach ma być jeszcze cieplej, w poniedziałek maksymalnie 11 stopni”. Agnieszka sama stwierdziła, że „już pachnie wiosną, już widać tą wiosnę, już są przebiśniegi, już jednak czuć że ten dzień jest coraz dłuższy, jeszcze o 17:00 jest widno, a pod koniec miesiąca będziemy zmieniać czas na letni, a ten czas szybko minie, więc za chwilę to się stanie”. No to teraz to co tygrysy (bez skojarzeń politycznych, hehe) lubią najbardziej, czyli Ona na zdjęciach 😀

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: