Cztery pory roku w kilka dni – to możliwe!

„Poetycko, zwiewnie, eterycznie brzmi dziś opis zjawisk meteorologicznych, więc Agnieszka Cegielska idealnie pasuje do tego, by Państwu opowiedzieć właśnie w tym stylu, co czeka nas dziś” – tak pięknie Rafał Wojda zapowiedział na antenie TVN24 naszą ulubioną prezenterkę w piątek rano. Z kolei Ona z uśmiechem opowiadała, że przy tym wstępie zabrakło jedynie muzyki, choć sama słyszy w swoim mieszkaniu jedynie chrapanie swojego psa. Wiadomo, od czasu Jej dyżuru minęła już ponad doba, więc pisanie o wczorajszej pogodzie mija się z celem. Warto jednak wspomnieć to, że zwracała uwagę na to, że „nie czuć już tego chłodu aż tak bardzo, który był odczuwalny w tych ostatnich dniach”, bo cyrkulacja powietrza się zmieniła. Ucieszyły Ją także opady, które miały miejsce (przynajmniej w Warszawie), co wpłynęło choćby na odcień zieleni trawników.
W kolejnym wejściu antenowym powiedziała jednak co nieco o swoistym falowaniu i spadaniu temperatury, z którym będziemy mieli do czynienia w weekend i tuż po nim – w zasadzie będziemy mogli w krótkim czasie przeżyć wszystkie pory roku! Początek będzie nawet przyjemny: „Tego słońca będzie przybywać dziś i w tych najbliższych dwóch dniach i będziemy mieć bardzo ciekawą sytuację, dlatego że w sobotę i w niedzielę ta temperatura będzie coraz wyższa, tego słońca będzie pod dostatkiem, ale aż trudno w to uwierzyć, że w momencie, kiedy np. na niedzielę prognozujemy 24 stopnie, to w poniedziałek będziemy mieć tych stopni np. na północy tylko 10, a we wtorek maksymalna prognozowana temperatura dla Dolnego Śląska to 8 stopni, więc dużo będzie się działo w ciągu tych najbliższych dni majowych, ale zazwyczaj do połowy maja ta pogoda lubi być bardzo taka dynamicznie zmieniająca się, od lata po wręcz taki konkretny chłód, wiec przed nami dziś wiosna, sobota i niedziela latem pachnąca, no bo 24 stopnie to już jest taka temperatura bardziej letnia…” i w tym momencie Agnieszce wątek przerwał dzwonek do drzwi :). Nawet takie rzeczy się zdarzają, gdy robi się relację na żywo z własnego domu. Warto było zobaczyć, jak rozśmieszyła Ją ta sytuacja, zresztą będzie ten moment uchwycony na zdjęciach, do których obejrzenia zapraszam!

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: