Chłodna północ, ciepłe południe Polski

Po kilku dniach przerwy znów mogliśmy zobaczyć Agnieszkę Cegielską, tym razem na antenie TTV i jak zwykle nie zabrakło informacji pogodowych. „Najbliższa noc z przelotnymi opadami deszczu na północy, północnym wschodzie, w pozostałych regionach spokojniej i pogodniej, na termometrach od 6 do 10 stopni”. W ciągu dnia sytuacja nie ulegnie większym zmianom: „We wtorek na termometrach bardzo różne temperatury – od 13 st. na północnym wschodzie do 23 miejscami na południu. Zdecydowanie południe Polski spokojniejsze i pogodniejsze, pozostałe regiony z niższą temperaturą i z przelotnymi opadami deszczu. Północ kraju – maksymalna temperatura to 16 stopni, centrum – 18, południe – 23, na wschodzie kraju wiatr będzie silniejszy, ciśnienie z kolei będzie spadać”. Taki podział jest spowodowany tym, że na pogodę choćby na Wybrzeżu czy Podlasiu będzie wpływał niż Emma z centrum nad Skandynawią, zaś Małopolska i Śląsk będą w klinie wyżowym, który oprócz większej ilości słońca zapewni po prostu cieplejszy dzień.
Jaki jest scenariusz na pogodową przyszłość w kraju? „W kolejnych dniach temperatura nadal umiarkowana – w środę od 14 do 19 stopni, na wschodzie kraju będą pojawiać się opady, w czwartek popada na północnym wschodzie, w pozostałych regionach pogodniej, wiatr silniejszy na wschodzie, temperatura od 12 do 17 stopni”. Podsumowując – będzie więcej chwil ze słońcem, ale nieco chłodniej.

Ze względów technicznych materiał zdjęciowy ukaże się przed końcem tygodnia, jednak mimo wszystko mam miłą niespodzianką dla wszystkich fanów, bowiem stworzyłem nową zakładkę o nazwie „Agnieszka w prasie” i opublikowałem na niej okładki czasopism z okresu kilku lat, na których gościła nasza ulubiona prezenterka – dział ten będzie uzupełniany, jest na nim także także najnowsza okładka miesięcznika „Olivia”, który cały czas dostępny jest w kioskach, o czym informowałem w poprzednim wpisie.

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: