Agnieszka zapowiada ciepły, choć deszczowy początek czerwca

Trzeciego dnia miesiąca, od którego zaczęliśmy meteorologiczne lato wróciła do nas Agnieszka Cegielska, w dodatku znów mogliśmy oglądać Ją na tle pogodowych mapek podczas głównej prognozy na antenie TVN, o czym sama z radością informowała. „Wróciliśmy do studia – było pięknie w lesie – ale też cieszymy się, że możemy wrócić właśnie w to miejsce, które jest Państwu jest też znane doskonale. Sprawdzamy na początek sytuację europejską, bo to co dzieje się na Starym Kontynencie ma oczywiście bezpośredni wpływ na to, co dzieje się za naszymi oknami, co będzie się działo w tych najbliższych dniach, a z jednej strony jeden front atmosferyczny odsuwa się za nasze północno-wschodnie granice, drugi – ciepły, przysuwa się do Polski południowo-zachodniej i to na tym froncie będą pojawiać się opady, będą pojawiać się burze, ale to będą już takie zjawiska bardzo letnie, dlatego że za tym frontem popłynie do nas ciepłe powietrze takim pięknym, szerokim strumieniem. Więc mamy czerwiec, chociaż niektórzy narzekają, że jest to chłodny początek tego letniego miesiąca, to obiecujemy, że później już zrobi się zdecydowanie cieplej.”
Co wydarzy się w nocy? „Zachód będzie spokojny i pogodny, nawet ciepły – 10 st. Im dalej w stronę Polski wschodniej, tym więcej wilgoci, więcej opadów i mogą też pojawiać się burze”. Poza wspomnianą przez Nią dwucyfrową wartością, prognozowaną dla Szczecina, zobaczymy 9 st. w Zielonej Górze, 8 st. w Poznaniu, 7 st. w Gdańsku, Warszawie i we Wrocławiu, 6 st. w Łodzi, Krakowie i Olsztynie, 5 st. w Katowicach. W ciągu dnia „na pewno na tym froncie będą pojawiać się burze na zachodzie i południu, być może gdzieś tam nad ranem na północnym wschodzie, natomiast pomiędzy będziemy mieć pas takiej bardzo dobrej pogody, nawet w Trójmieście będzie przepięknie – mówię nawet, bo akurat z temperaturą różnie bywa nad samym Bałtykiem, ale 19 st. w cieniu, co oznacza że w słońcu odczuwalna temperatura będzie dużo przyjemniejsza”. Co w pozostałych regionach? Na Suwalszczyźnie 17 st., Podlasiu 18, Mazurach 19, Mazowszu 20, Kujawach 21, w Małopolsce i Wielkopolsce 22, na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej 23, a najcieplejsze jutro Pomorze Zachodnie z 24-ma stopniami.
Co w kolejnych dniach? „Jeszcze piątek taki miejscami rześki na północy, północnym zachodzie, od 18 do 22 st., w sobotę od 19 do 24 i powoli właśnie ta temperatura zacznie się rozkręcać. Będą się jeszcze pojawiać się opady, i bardzo dobrze, bo ten deszcz jest mocno potrzebny, będą też pojawiać się wiosenne burze – w niedzielę od 20 do 25 stopni, a w poniedziałek od 21 do 26”. Agnieszka życzyła widzom wszystkiego dobrego, żegnając nas pięknym uśmiechem, który możemy zobaczyć na poniższych zdjęciach 🙂

PS. A jakby jeszcze komuś było mało, to informuję, że od dnia wczorajszego możemy zakupić tygodnik „To i Owo”, z którego okładki pięknie uśmiecha – a jakżeby inaczej – Agnieszka Cegielska!

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: