„Dobrze będzie się działo, będzie zabawa”

Słowami z tytułu Agnieszka Cegielska rozpoczęła prognozę w popołudniowych Faktach, które emitowane były w TVN i TVN24: „Nie prognozujemy powyżej 30 st., ale wcale chyba tego nie potrzebujemy, bo i tak jest ciepło, a odczuwalna temperatura jest przyjemniejsza. Ta noc taka rześka, przyjemna do spania, do regeneracji sił – od 10 do 13 st. Najważniejsze, że to będzie spokojna noc, bo przelotne opady deszczu w ilości do 3 czy 5 mm miejscami, to jest – umówmy się – deszcz symboliczny, nawet tak specjalnie nam tych kwiatków balkonowych nie podleje. Z kolei w ciągu dnia rzeczywiście też mogą pojawić się strefy opadów w okolicach Trójmiasta, Polski północno-wschodniej, ale im dalej w stronę Polski centralnej, południowej, tym więcej słońca, rozpogodzeń, tym wyższa temperatura, więc uspokajamy – cały weekend piękny”.
Trzeba jednak uczciwie przyznać i tu trochę niczym redaktor Igor Sokołowski stwierdzę, że 17 st. na Suwalszczyźnie, 19 na Mazurach i Podlasiu w środku lata to nie jest rewelacja. W centrum już komfortowo – 24 st. w Łódzkim i na Mazowszu, podobnie na południu, 25 st. w Wielkopolsce i maksymalne 26 st. na Dolnym Śląsku.
Co nasza ulubiona prezenterka zapowiada na pogodową przyszłość? „W kolejnych dniach bez zmian – wysokie, przyjemne temperatury, w sobotę od 21 st. na północnym wschodzie do 28 we Wrocławiu. W niedzielę popada, być może zagrzmi na Dolnym Śląsku, w centrum i na wschodzie będzie spokojnie i pogodnie. Na termometrach od 23 st. na północnym wschodzie do 28 we Wrocławiu. W poniedziałek deszczowo, miejscami także burzowo – od 21 do 27 stopni”. Jak pogodny weekend to i pogodna Agnieszka na zdjęciach 🙂

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: