Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Wyż Emil zapewnia nam letnią pogodę

Nad naszą częścią kontynentu mamy dość stabilny układ baryczny – niż nad Niemcami z „pomocnikiem” nad Węgrami, a nad Białorusią wyż Emil, który zapewnia nam pogodną aurę. Fakt, że nie jest już tak bezchmurnie, jak choćby przedwczoraj, pojawiają się też lokalne opady (jak wczoraj w Poznaniu), ale mają one charakter konwekcyjny. Płynie do nas ciepłe powietrze znad Azji Mniejszej.
Co czeka nas w ciągu dnia? Bezchmurnie na północy kraju, małe zachmurzenie w centrum, nieco większe na zachodzie, a padać może jedynie na krańcach południowych, przede wszystkim w górach, bo o naszą południową granicę ociera się front atmosferyczny. Dalej jest pięknie, letnio i ciepło: 27 st. na Pomorzu i Suwalszczyźnie, 28 st. na Mazurach i Podlasiu, 29 st. na Kujawach i Mazowszu, a także w Małopolsce, 30 st. na Dolnym Śląsku, Ziemi Łódzkiej i w Wielkopolsce, 31 st. w Lubuskim.
Jutro może padać i grzmieć na południu i nadal cieszymy się latem – 26 st. na północnym wschodzie, 29 st. w centrum, 30 st. na zachodzie. Wielu z nas ze względu na święto państwowe ma wolny weekend, a przy tak dobrej pogodzie warto bawić się na świeżym powietrzu, ale oczywiście z umiarem. Agnieszka Cegielska zaświadczyłaby, że naturalnej witaminy D nigdy dość, ale na poparzenia słoneczne warto uważać. A propos, mam dla Was drugą część galerii zdjęć, kiedy była na J. Czerniakowskim i jak zwykle urzekała widzów uśmiechem 🙂

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: