Zacznie padać, ale nadal będzie ciepło!

Wpływ ukraińskiego wyżu na Polskę zacznie słabnąć, mimo to cały czas płynie do nas zwrotnikowe powietrze, które zapewniać będzie letnią temperaturę.
W nocy może popadać na południu kraju, a także w okolicach Łodzi, poza tym powinno być pogodnie, na północy wręcz bezchmurnie. Na termometrach 13 st. na Mazurach i Podlasiu, 14 st. na Wybrzeżu, 15 st. na Kujawach, 16 st. w Małopolsce, Wielkopolsce i Lubuskim, 17 st. na Dolnym Śląsku. W ciągu dnia wzrost zachmurzenia, padać i grzmieć może już niemal wszędzie, za wyjątkiem północnego wschodu i krańców zachodnich. Temperatura wyrównana, na poziomie 27-28 st., nieco więcej w okolicach Zielonej Góry i Wrocławia (29 st.), a także Krakowa i Szczecina, gdzie może być nawet 30 st.
W kolejnych dniach nieco niższe wartości temperatury – we wtorek od 24 st. na południowym zachodzie do 27 st. w centrum, w środę od 23 st. na Suwalszczyźnie, do 25 st. w centrum i na Pomorzu Zachodnim. Cały czas towarzyszyć nam będą przelotne opady deszczu, a na wschodzie również lokalne burze.
Jutro i w kolejnych dniach przydadzą się parasole – to podobna sytuacja do tej z 4 sierpnia, kiedy mogliśmy oglądać Agnieszkę Cegielską w plenerze i w pewnym momencie musiała się chronić przed deszczem. Przy okazji dowiedzieliśmy się, że parasol był prezentem urodzinowym od Jej mamy. Był też moment poetycki, gdy porównywała kropki z tego parasola do rosnących w okolicy mirabelek, a wszystko okraszone sporą dawką pozytywnej energii i Jej pięknego uśmiechu. Zatem miłego oglądania!

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: