Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Agnieszka jest nie tylko na wizji, ale i w prasie!

Jest to świeża wiadomość, bowiem od wczoraj można w kioskach kupić miesięcznik „Dobre Rady”, z którego okładki uśmiecha się do nas (a jakżeby inaczej) Agnieszka Cegielska.
W środku znajdziemy trzystronicowy wywiad ze zdjęciami. Możemy się z niego dowiedzieć jak rozładowuje emocje w gorsze dni (przyznała, że też takie miewa, jak my wszyscy), o tym jak spędzała czas podczas największych obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, mówiła też o roli uczuć w życiu, a także ich wpływu na naszą odporność. Zresztą główną osią tego wywiadu było hasło „natura” – mówiła o niej zarówno w kontekście odżywiania, jak i pielęgnacji. Mogliśmy się także dowiedzieć, że Agnieszka bardzo lubi się kształcić, ale jednocześnie przekazywać swoją wiedzę innym ludziom, a także że… nie zamierza farbować swoich włosów. Było też sporo myśli skierowanych głównie do kobiet, zwłaszcza w ostatniej części wywiadu. Tekst ułożyłem specjalnie tak, aby wiele nie zdradzić, a jednocześnie zachęcić – ale Was, Drodzy Czytelnicy chyba zbytnio zachęcać nie trzeba 🙂

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: