Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

W dzień bywa przyjemnie, ale noce są już chłodne

Agnieszka Cegielska miała niełatwą sytuację, aby mówić o tym, że mimo trwającego jeszcze lata, dziś w nocy i nad ranem za ciepło nie będzie, bo za wyjątkiem Wybrzeża temperatury mają być jednocyfrowe, a w Katowicach prognozowane jest ledwie 6 stopni: „Plusem tego będzie to, że tam gdzie będzie spokojnie i pogodnie – bo to będzie wyżowa noc, więc gwiaździsta noc, ale nie o gwiazdy nam chodzi, tylko o tą gwiazdę, jaką jest Słońce – więc mamy przynajmniej gwarancję, że tam gdzie będzie ta noc chłodna – w przeciwieństwie do Trójmiasta, tam nie znajdziemy gwiazd, ale tam niespecjalnie znajdziemy dużo słońca w ciągu dnia – więc odwrócimy tą sytuację”. I rzeczywiście: w dzień gorsza pogoda na północy, lepsza (i cieplejsza) w centrum i na południu kraju. Maksymalne wartości temperatury mają wynieść – na Suwalszczyźnie i Mazurach 16 st., na Pomorzu Gdańskim 17, na Kujawach i Podlasiu 18, na Mazowszu 20, w Małopolsce, Wielkopolsce 21, na Ziemi Lubuskiej 22, na Dolnym Śląsku 23 i to będzie najwyższy wynik.
Nasza ulubiona prezenterka zapowiadała też, że „W środę będzie jeszcze piękniej, ewentualnie przelotne opady na Pomorzu Zachodnim, w pozostałych miejscach tylko słońce – od 19 do 26 st., zdecydowanie najcieplej we Wrocławiu. W czwartek popada przelotnie na wschodzie, w centrum i na południu, na Pomorzu Zachodnim będzie spokojnie, a na termometrach od 16 do 23 stopni”. Lato nieuchronnie zbliża się ku końcowi, dni są coraz krótsze, noce chłodniejsze, ale miejscami, zwłaszcza na południu Polski bywa całkiem przyjemnie. Teraz też będzie przyjemnie, bo będą zdjęcia z Agnieszką, tym razem z ostatniego pasma „na żywo” w TVN24, czyli z „Dnia po dniu”.

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: