WAŻNE! Kolejny zakręt w historii

Na początek kilka słów wyjaśnienia, choć szczerze przyznaję, że nie lubię się tłumaczyć (tak chyba ma każdy). Historia bloga miała lepsze i gorsze momenty – były relacje ze spotkań z Agnieszką Cegielską, była odgórna likwidacja pierwszej domeny adresowej, odnowa na WordPress, niedawne przekroczenie 10’000 odwiedzin, teraz przyszedł czas na kolejny trudny moment. Doszło do awarii komputera (a ściślej jego twardego dysku), co uniemożliwiło pracę w standardowych warunkach. Możliwość publikacji czegokolwiek stanęła pod znakiem zapytania, pojawiła się wręcz wizja bycia off-line do końca roku! Jednak dzięki determinacji i przenośnej wersji systemu Linux udało się odzyskać choćby częściową funkcjonalność, czego dowodem ta właśnie informacja.

Złośliwość losu sprawiła, że trafiło to na okres szczególnej aktywności naszej ulubionej prezenterki, która przez cztery dni z rzędu gościła na antenie TVN24.

Pozdrawiam wszystkich fanów Agnieszki, którzy z chęcią zaglądają tutaj, by szukać najnowszych informacji i zdjęć. Będę walczył o to, aby w tych nieco partyzanckich warunkach działać dalej.

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: