Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

To już siedem lat z Wami, z czego dwa na WordPress!

Dziś wyjątkowy, okolicznościowy wpis ze względu na fakt, że wczoraj minęła siódma rocznica powstania strony Nieoficjalnego Fanklubu Agnieszki Cegielskiej, a dziś druga rocznica przenosin na domeny WordPress.com. Pod nowym adresem opublikowałem 262 wpisy.
Mijają dni, mijają lata, a Ona wciąż urzeka nas swoim głosem i uśmiechem, a co jakiś czas zaskoczy jakąś inicjatywą, czy wywiadem w prasie.

Z tej okazji składam serdecznie podziękowania wszystkim stałym Czytelnikom, a także gościnnie odwiedzającym to miejsce. Niemal 14’000 wejść na liczniku pokazuje, że ta robota cały czas ma sens 🙂
Specjalne pozdrowienia kieruję dla Piotrka, który służy mi swoimi uwagami, a i czasem przydatnymi informacjami, a także dla Tomka za cenne wsparcie psychiczne w chwilach zmęczenia.

Z okazji urodzin będą też prezenty – zajrzyjcie do kwietniowych notek, używając kalendarza z boku strony. Pojawiły się tam brakujące zdjęcia, które szykowałem przez ostatnie dni. Miłego oglądania i oczywiście zapraszam jak najczęściej!

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: