Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Nowe informacje i nowa funkcjonalność specjalnie dla Was!

Nie wiem, czy wiecie, ale Agnieszka Cegielska zaczęła pisać dla miesięcznika „Dobre Rady” – w związku z tym publikuję okładkę numeru 9/2021, którego już co prawda w kioskach nie ma, ale cały jest dostępny w punktach internetowych z e-wydaniami prasy.

Mam oczywiście dla Was materiał z przedwczoraj, kiedy mogliśmy oglądać Agnieszkę Cegielską. W popołudniowych „Faktach” słychać było Jej zdegustowanie po informacji o śmierci 500’000 pszczół, które prawdopodobnie zabił… inny pszczelarz, stwierdziła że „największym na tym świecie jest człowiek, który pragnie oddychać świeżym powietrzem, nic do niego nie dociera, ale pierwszy podnosi rękę na świat natury, to się po prostu nie mieści w głowie”. Gdy już przeszła do prognozy, stwierdziła żartobliwie „że dostaniemy karę” bo „na wschodzie kraju nadciąga jesień i (…) solidny spadek temperatury, tak naprawdę, gdybyśmy chcieli porównać co się działo w miniony weekend, bo jeszcze mieliśmy tak naprawdę lato, a to co przed nami chociażby jutro (w sobotę- przyp. aut.) no to są dwie różne pory roku – jutro na północnym wschodzie prognozujemy 9 st. w ciągu dnia, ale poczujemy 6, no to już jest taki solidny chłód i przeskok taki konkretny”. Mimo to wyrażała nadzieję, że cieplejsza pogoda wróci i podkreślała, że na zachodzie warunki będą znośniejsze, łagodniejsze, z temperaturami na poziomie kilkunastu stopni i to się nie zdezaktualizowało przez ten czas. Zapowiadała także że w nowym tygodniu będzie więcej słońca za naszymi oknami. Zapytana przez Piotra Marciniaka, czyli lubi chodzić na grzyby stwierdziła, że tak, ale po to, aby je oglądać, a nie zbierać.

I warto dodać, że dzisiaj PO RAZ PIERWSZY będzie możliwość, aby każdy z Was mógł Jej posłuchać, nie tylko zobaczyć choć obrazki również się pojawią. Nagranie w formacie M4A nagrywane smartfonem – rozmiar ok. 2,5 MB. Ot, taki nowy skill wymyśliłem.
I jeszcze jedno – aby pobrać plik bez opłat, trzeba w przewijanej liście zmienić opcję na „wolne ściąganie”, ale to chyba nie powinno być problemem 🙂

https://www.easypaste.org/file/I5V3RnMi/Aga170921.m4a?lang=pl

A na deser wspomniane fotki – miłego oglądania a także słuchania!

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: