Wg Agnieszki pierwszy weekend jesieni będzie ciepły!

Wtorkowy wieczór również należał do Agnieszki Cegielskiej, tym razem będę miał dla Was materiał z ostatniego pasma na żywo w TVN24, czyli z „Dnia po dniu” gdzie tuż przed północą nasza ulubiona prezenterka, podobnie jak dobę wcześniej ostrzegała przez zimną nocą we wschodniej części kraju, ale zapowiadała, że najbliższy weekend mimo oficjalnie będącej już w kalendarzu jesieni, da nam jeszcze namiastkę lata i ponownie wspominała o 22-23 stopniach w południowo-zachodniej Polsce.
Co nas czeka w środę? „W ciągu dnia jeżeli będzie padać, to tylko na południu Polski, tam zaznaczy się front atmosferyczny(…) i tu głównie popada, ale też nie możemy liczyć na jakieś specjalne przejaśnienia, jeśli chodzi o Katowice, Kraków, Rzeszów. One mogą pojawić się na Dolnym Śląsku, centrum i północ spokojniejsze, łagodniejsze, umiarkowany wiatr, niekorzystne warunki biometeo tam na samym południu, czyli tam gdzie będzie rozrabiać front atmosferyczny. I jeszcze kolejny dzień zobaczmy – czwartek. Tu pojawi się porcja wilgoci, jeszcze czwartek będzie taki rześki, na północnym wschodzie 12-13 stopni, ale już troszeczkę wyższa będzie ta temperatura: zachód – 17, 18, 19 stopni, południe Polski – 14, 15, 16, więc tu akurat, kiedy ten front wycofa się nieco dalej, wyjrzy słońce i ten czwartek nie wygląda źle, ale już piątek, sobota, niedziela obiecujemy, że tym słońcem się nacieszymy, ale też przede wszystkim trochę więcej ciepła ma się pojawić.”
Hmmm… z tym piątkiem może przefurzyła, bo mapy mówią, że na zachodzie popada i będzie od 11 do 17 stopni, jednak sobota wg prognoz mimo sporego zachmurzenia wygląda naprawdę nieźle – 18 stopni w centrum, 19 na południu do 21 na zachodzie. I tu by można zaśpiewać, „ale za to niedziela będzie dla nas” i tu naprawdę eleganckie warunki – mniej chmur, słonecznie miejscami i od 19 do 23 stopni, taki komfort termiczny Agnieszki, choć niektórzy pragną więcej i to mimo września 🙂
Zaś ci, którzy pragną posłuchać Jej aksamitnego głosu i zobaczyć zdjęcia to oczywiście zapraszam:

https://www.easypaste.org/file/orKl9xG6/Aga210921.m4a?lang=pl

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: