Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Całkiem miłe ostatnie dni września 2020

Za nami ostatnia niedziela września, która w niektórych regionach mogłaby być śmiało nazwana letnią, choć oficjalnie od trzech dni mamy już w kalendarzu jesień. W Poznaniu mimo sporego momentami zachmurzenia było powyżej 20 stopni, a w najcieplejszym momencie po południu 22 stopnie!
Początek tygodnia również zapowiada się ciepło, bowiem wyż nad Zatoką Fińską we współpracy z niżem znad Kanału La Manche kierują do sporej części Europy (w tym do nas), ciepłe powietrze znad Basenu Morza Śródziemnego. Chłodniejsze masy powietrza „czają się” nad Atlantykiem, a także nad Rosją. Najbliższa noc spokojna, bez opadów, choć musimy mieć na uwadze to że mogą pojawiać się mgły. Spory kontrast w temperaturze bo 5 st. prognozowane jest w Suwałkach, 6 w Białymstoku, z kolei w Szczecinie i we Wrocławiu 14, w Zielonej Górze nawet 15! Nad ranem mieszkańcy Warszawy będą mieć 9 st., Bydgoszczy i Łodzi 10, Katowic 11, Krakowa 12, a Poznania 13. Początek dnia z umiarkowanym zachmurzeniem w całym kraju, po południu może przelotnie popadać na krańcach zachodnich. Taką jesień to ja rozumiem: 15 st. na Suwalszczyźnie, 16 na Podlasiu, 17 na Mazurach, 18 na Pomorzu Gdańskim i Mazowszu, 19 na Ziemi Łódzkiej, 20 na Kujawach, 21 w Małopolsce, 22 w Wielkopolsce, 24 na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej.
Taki stan jednak długo nie potrwa bo będzie się sukcesywnie ochładzać – we wtorek od 14 do 20 st., cały czas może popadywać na zachodzie, w środę od 14 do 19, sytuacja atmosferyczna podobna, z kolei w czwartek prognozowane jest od 12 do 16 stopni, a strefa z opadami przeniesie się na wschód Polski.

W niedzielny poranek na antenie TVN24 towarzyszyła nam Agnieszka Cegielska. I zgodnie z obietnicą będziecie mogli Drodzy Czytelnicy zobaczyć Ją na zdjęciach i usłyszeć w nagraniach

https://www.easypaste.org/file/yPOBCW8V/Aga260921.mp4?lang=pl

https://www.easypaste.org/file/0PtzTvs9/Aga260921.02.mp4?lang=pl

https://www.easypaste.org/file/Ix9OhwDj/Aga260921.03.mp4?lang=pl

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: