Wyż zapewni nam spokojne dni, pod koniec października do 18 stopni!

Nasz kraj znajduje się pod wpływem układu wysokiego ciśnienia z centrum nad zachodnią Rosją. We wtorek popłynie do nas ciepłe powietrze z południowego zachodu Europy. Z kolei z zachodu będzie przysuwał się front atmosferyczny związany z niżem położonym nad daleką Laponią, jednak nie będzie on mocno aktywny: da niewielkie, przelotne opady deszczu.
Noc spokojna i sucha, na wschodzie miejscami bezchmurna i tam będzie najchłodniej, co nie jest dobrą wiadomością w kontekście tego, co dzieje się teraz na granicy z Białorusią – tam prognozowany jest ledwie 1 st., a przy gruncie może spaść do minus kilku! Poza tym 2 st. na Suwalszczyźnie i w Małopolsce, 3 st. na Mazowszu i Mazurach, 4 st. na Pomorzu Gdańskim i w Wielkopolsce, 5 st. na Dolnym Śląsku i Kujawach, 6 st. na Nizinie Szczecińskiej. Początek dnia wszędzie pogodny, po południu może przelotnie popadać w północnej i zachodniej Polsce. Na termometrach maksymalnie 10 st. w Suwałkach, 11 w Białymstoku i Olsztynie, 12 m.in. w Gdańsku, Poznaniu i Warszawie, 13 st. w Łodzi i we Wrocławiu, 14 st. w Katowicach i Krakowie, 15 st. w Rzeszowie.
W środę deszczowo na Pomorzu Zachodnim, na pozostałym obszarze dość pogodnie i od 9 do 15 st., ale temperatura ma wzrosnąć dzień później, kiedy ma pojawić się od 13 do 17 stopni, a na południu zapowiadane jest wręcz bezchmurne niebo! Taką odsłonę jesieni wszyscy lubimy, więc warto korzystać, bowiem jak wspominała przy jednym ze swoich antenowych wejść Agnieszka Cegielska, te trudniejsze dni są dopiero przed nami.

A propos, jestem Wam Drodzy Czytelnicy winien materiał dotyczący poranka w TVN24 z 16 października. Mogliśmy się z niego dowiedzieć, że nasza ulubiona prezenterka nie przepada za zabawkowymi pistoletami dla dzieci, podobnie jak za grami komputerowymi epatującymi przemocą. W zamian za to proponowała wycieczki do lasu, połączone ze zbieraniem kolorowych liści, których o tej porze roku nie brakuje. Nie po raz pierwszy zachwalała też pogodę w październiku 2021, którą oceniła nawet wyżej od tej z września. Podczas jednego z wejść doszło też do zabawnej sytuacji, bo Agnieszka niechcący przewróciła sprzęt znajdujący się na stole prezenterskim, jednak nic poważnego się nie stało, a całą sytuację można było obrócić w żart, co słychać w poniższych nagraniach:

https://www.easypaste.org/file/spx41vfb/Aga161021.mp4?lang=pl

https://www.easypaste.org/file/jLa5ZhGC/Aga161021.02.mp4?lang=pl

https://www.easypaste.org/file/bXtYJpZL/Aga161021.03.mp4?lang=pl

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: