Bożonarodzeniowa odwilż będzie, choć nie tak efektowna jak przed laty

Ostatnimi dniami ochładzało się, bo zimne powietrze docierało do nas dzięki wyżowi znad Rumunii. Jednak od zachodu zacznie wdzierać się cieplejsze, które już jutro będzie w zachodniej Polsce.
Nocą niewielki śnieg możliwy na północy kraju, na termometrach wszędzie mróz – solidniejszy na północnym wschodzie (-12 st.) i na południu (-10). Na Mazurach i Ziemi Łódzkiej -8, na Mazowszu i Kujawach -7, w Wielkopolsce -6, na Ziemi Lubuskiej -5, na Pomorzu -4.
W ciągu dnia nie ma co liczyć na słoneczne chwile, dominować będą chmury, z których popada najpierw śnieg, a potem śnieg z deszczem. Plus jeden stopień ma pojawić się w Zielonej Górze, około zera zobaczą na termometrach mieszkańcy Szczecina i Wrocławia, -1 w Bydgoszczy i Poznaniu, -2 w Gdańsku, Łodzi i Warszawie, -3 st. w Krakowie i Rzeszowie, -4 w Białymstoku, -5 w Suwałkach. W tym momencie warto przypomnieć, aby uważać na drogach i chodnikach, gdy będziemy załatwiać sprawunki, lub szykować się do wyjazdów, bo będzie ślisko!
Wigilia 2021 upłynie pod znakiem chmur i opadów. Jedynie na północnym wschodzie temperatura zostanie ujemna, zatem tam śnieg, z kolei na pozostałym obszarze deszcz ze śniegiem, w centrum 1 st., na południu 3, na zachodzie możliwe nawet 5 stopni. Pierwszy dzień świąt to kolejny pogodowy przewrót, więcej słońca za oknami i powrót ujemnych temperatur – od -5 st. na Suwalszczyźnie do około zera na Podkarpaciu. Niedziela spokojniejsza, bez opadów i od -7 do -2 stopni.

Dzień wcześniej w poranku w TVN24 mogliśmy oglądać Agnieszkę Cegielską i to w dwóch fryzurach!

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: