Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Spokojniejsza pogoda na koniec lutego

Doczekaliśmy chwili wytchnienia od głębokich niżów typu orkanowego, bowiem nad Litwą zainstalował się wyż, który je w pewien sposób zablokował, ale sprawił, że szerokim strumieniem płynie dość zimne powietrze z północy, zresztą nie tylko do nas, ale dalej na południe aż do Grecji! Ciepła masa powietrza dociera jedynie nad Półwysep Iberyjski i południową Francję.
W nocy niewielkie opady śniegu możliwe na krańcach południowych naszego kraju, a ponieważ będzie małe zachmurzenie, to i temperatura znacząco spadnie. W Suwałkach prognozowane jest -8 st., w Olsztynie i Białymstoku -7, w Łodzi -6, w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu -5, w Gdańsku, Krakowie i Rzeszowie -4, w Szczecinie i Zielonej Górze -3. Dzień zapowiada się wręcz bezchmurnie na północy i zachodzie, nadal możliwy niewielki śnieg na południu. Maksymalne wartości na termometrach będą na plusie, ale bez rewelacji: 5 st. na Pomorzu Zachodnim, 2 st. na ścianie wschodniej, w pozostałych regionach 3-4 stopnie.
Stabilna pogoda ma się utrzymać również na początku marca – we wtorek od 2 do 6 stopni i bez opadów, w środę od 4 do 7, niewielki deszcz możliwy na północnym zachodzie. W czwartek nastąpi pogorszenie – pojawią się opady deszczu ze śniegiem, temperatura nie ulegnie większym zmianom – od 2 do 6 stopni.

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: