Pracowity weekend Agnieszki, zapowiedź powrotu ciepła

Wczoraj Agnieszka Cegielska dyżurowała od rana do wieczora na antenach kanałów Grupy TVN, choć w drugiej części dnia najdłużej mogliśmy Ją oglądać w głównym kanale TVN po „Faktach”. Zapowiadała, że „niedziela będzie bardzo podobna do soboty, natomiast już na horyzoncie widać więcej ciepła, więcej przede wszystkim przejaśnień, no i wyższe temperatury”. Nasza ulubiona prezenterka zwracała uwagę, że obecnie na mapie Europy „widoczne cały czasy fronty atmosferyczne, jeden za drugim, wędrują przez Europę Środkową”, co oczywiście zwiastuje opady, a dodatkowo do Polski płynie zimne powietrze z północnego zachodu, zatem o dwucyfrowych temperaturach możemy póki co raczej pomarzyć.
Za nami noc, w której prognozowane było od 0 do 3 stopni, a Agnieszkę ucieszyło to, że najwyższa wartość temperatury miała należeć do Trójmiasta, do którego jak wiemy ma nieukrywany sentyment. Co nas czeka w niedzielę? „W ciągu dnia jeden z tych frontów będzie się wycofywać za południowo-wschodnią granicę, kolejny będzie wędrować taką typową drogą, więc zaznaczy się w wielu regionach, przyniesie opady deszczu, a miejscami nawet śnieg z deszczem, ale miejmy nadzieję, że to ostatnie podrygi takiej mieszanki. I temperatura, właściwie bardzo podobna do tej z soboty – od 7 do maksymalnie 10 stopni i ponownie Podkarpacie, Lubelszczyzna to będą regiony, gdzie temperatura będzie najwyższa i tu warunki biometeorologiczne będą neutralne, w pozostałych regionach będą niekorzystne”.
Kolejne dni to zapowiedź powrotu ciepłej wiosny: „Poniedziałek jeszcze rześki, temperatura od 7 do 9 stopni w najcieplejszym momencie dnia, ale już wtorek wygląda przyjemniej, lepiej – od 9 do 13 stopni i proszę zobaczyć kolejne dni, i to wygląda już bardzo dobrze – w środę od 12 do 18 stopni, w czwartek od 15 do 20, więc ten kwiecień rzeczywiście dużo potrafi poprzeplatać”. Można powiedzieć, że w środę wrócimy mniej-więcej do sytuacji pogodowej, która była 23 marca, a wtedy informacje o tak dobrych warunkach atmosferycznych prezentowała – jakżeby inaczej – Agnieszka Cegielska!

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: