Czeka nas dwudniowe ochłodzenie

Trafiło się nam, że w weekend mieliśmy całkiem niezłą pogodę nad Polską, bowiem pilnował jej wyż, którego centrum krążyło właśnie nad naszym krajem. Ten stan jednak długo nie potrwa, bo cały układ niżów, który stacjonuje obecnie nad zachodnią Europą szykuje się, żeby i do nas wejść, choć w poniedziałek jeszcze nam odpuści.
Najbliższa noc spokojna, miejscami niemal bezchmurna, co oznacza że będzie chłodno, szczególnie na północnym wschodzie. W Suwałkach prognozowany jest jedynie jeden stopień, w niedalekim Białymstoku 2, w Olsztynie 3. Cieplej w centrum i na zachodzie: w Łodzi i Katowicach 5 st., w Poznaniu i Warszawie 6, we Wrocławiu 7, a w Zielonej Górze nawet 8. Poniedziałek zapowiada się bardzo przyjemnie i ciepło: 25 st. w Lubuskim, 24 na Dolnym Śląsku, 22 w Małopolsce i Wielkopolsce, 21 na Podkarpaciu, 20 na Kujawach, Mazowszu i Lubelszczyźnie, chłodniej na Mazurach – 18, Pomorzu i Podlasiu – 17 i Suwalszczyźnie – 16.
We wtorek będzie już chłodniej – od 13 do 19 stopni, padać może na południu i zachodzie, z kolei w środę już ładniej i od 16 st. na północnym wschodzie do 20 na Nizinie Szczecińskiej, od czwartku zrobi się na tyle ciepło, że niemal wszędzie będzie powyżej 20 stopni!

Znów miałem pewne przeczucie i jak często bywa nie myliłem się, bowiem Agnieszka Cegielska pojawiła się kolejnego poranka! Nie mogłem sobie i Wam odmówić tej przyjemności, aby pojawiły się zdjęcia!

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: