Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Agnieszka zapowiada ładny weekend a potem gwałtowne ochłodzenie!

Dziś tuż po godzinie 17:00 w „Faktach po południu” prowadząca Jolanta Pieńkowska na dzień dobry pogratulowała Agnieszce Cegielskiej zdobycia Telekamery, za co Ona serdecznie podziękowała. Zaczęło się ekologicznie, bowiem mówiła o swoich rozterkach przy podlewaniu, aby nie marnować wody na próżno. Ponadto powiedziała bardzo ważne słowa: „Ja wierzę nie w zakazy, nakazy, ale w inspirację i edukację”. Też jestem tego samego zdania, że jeżeli chcemy wymagać od innych, sami dawajmy swoim świadectwem dobry przykład.
„Wracając na to podwórko i na to, co za oknami, to tego deszczu jest cały czas za mało, on będzie się pojawiał, on się pojawia się np. w czasie burz, taki mocniejszy, intensywniejszy, ale przy tych temperaturach, które już nam towarzyszą to jest moment, tak naprawdę wszystko bardzo szybko paruje, wieczorem wszystko jest suche, więc jeżeli ktoś narzeka że pada, to nie – cały czas jest za mało. Zachód, wschód spokojny dziś w nocy, bez deszczu, centrum z kolei z opadami, ale to są takie opady cały czas niewielkie. Na froncie, ale nie będzie tego aż tak jakoś specjalnie dużo. Od 12 do 17 stopni, a nawet lokalnie 18”. Te najwyższe wartości to na Podkarpaciu, 16 na Mazurach, Mazowszu i Podlasiu, na zachodzie o kilka mniej, bo tam 13-14 stopni. „W ciągu dnia będziemy mieć taką sytuację, że na wschodzie kraju będzie gorąco, upalnie, duszno przed frontem, więc nawet 30 st. w cieniu, zachód będzie spokojniejszy, po przejściu frontu, więc taka chwila wytchnienia, z kolei w strefie frontu tu wiele będzie się działo, bo od 21 do 26 st., ale i więcej chmur, i więcej opadów i gwałtowniejsze zjawiska atmosferyczne”. Letnia pogoda będzie udziałem choćby Lublina – wspomniane 30 st., czy Rzeszowa (29 st.), nieźle też w Białymstoku (27 st.). Najgorzej, bo z małymi szansami na słońce jutro w pasie od Pomorza i Kujaw przez Wielkopolskę po Górny Śląsk. I tu już chłodniej, bo w Gdańsku 21 st., w Bydgoszczy 22, w Poznaniu i Katowicach 23. Przyjemniej, bo słoneczniej we Wrocławiu i Zielonej Górze, gdzie termometry mają pokazać 25 st.
Co zapowiada Agnieszka na najbliższy weekend? Sobota w większości kraju pogodna i przyjemna temperatura od 23 st. na północnym wschodzie do 26 stopni na południu, w niedziele może pokropić w centrum i od 23 do 27, tym razem najcieplej na Dolnym Śląsku. „Trzeciego dnia, w poniedziałek ponownie będą pojawiać się burze, takie gwałtowniejsze, bo i temperatura wysoka, i front atmosferyczny spodziewany, więc to będzie tak bardzo dynamicznie, a z kolei we wtorek 10 stopni niższa temperatura – 16, 17 stopni i cisza”. Zatem dostajemy pewne ostrzeżenie i dobrze, ale te 16 stopni? W czerwcu? Nieładna perspektywa… Zwłaszcza że termiczne lato u nas krótkie.

W kioskach ukazały się czasopisma, które informują o gali Telekamer – najszerszą relację znajdziemy, co oczywiste w „Tele Tygodniu”, z kolei w dwutygodniku TV14 z okładki pięknie uśmiecha się do nas – a jakże – Agnieszka Cegielska 🙂

Nie zabraknie też zdjęć z Agnieszką na antenie, a także nagrania 🙂

https://www.easypaste.org/file/gbdWasDv/Aga090622.mp4?lang=pl

Reklama

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: