Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

O Agnieszce znów jest głośno!

Przez jakiś czas nasza ulubiona prezenterka była mniej widoczna w mediach, oczywiście poza zawodowym prezentowaniem pogody i gościnnych występach o tematyce prozdrowotnej w „Dzień Dobry TVN”. Sytuację zmieniła jubileuszowa Telekamera i tytuł Prezenterki pogody 25-lecia. Ponownie zaczęły pojawiać się tytuły prasowe z Agnieszką na okładce. Publikowałem tu jakiś czas temu „jedynkę” dwutygodnika TV14, teraz możemy Ją zobaczyć w tygodnika „To & Owo”, a po otwarciu czasopisma jest krótki artykuł, w którym jest mowa o sekrecie Jej młodego wyglądu, a także sukcesach 13-letniego już syna Franka, który startuje w zawodach kartingowych.


Stacja-matka, czyli TVN też postanowił wykorzystać sytuację i cyklu „Kulisy sławy” w programie „Uwaga” kilkanaście minut poświęcono właśnie Agnieszce. Szerszy materiał ukaże się już niedługo, a tymczasem nacieszmy oczy Jej uśmiechem, którego nie zabrakło w poranku TVN24 z 21 lipca, kiedy upał gościł mocno w Polsce – a Poznań był niemal w jego centrum!

https://www.easypaste.org/file/v9BjnIpQ/Aga210722.mp4?lang=pl

https://www.easypaste.org/file/DksZaJc4/Aga210722.02.mp4?lang=pl

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: