Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Zachód Polski po dodatniej stronie temperaturowej mocy

Powtórzyła się historia z dnia wczorajszego – nie udało się trafić Agnieszki na antenie TVN24, zarówno po południu jak i wieczorem. Dlatego zacytuje Jej krótką prognozę, aby jakieś aktualności dla Was, Drodzy Czytelnicy były, a zdjęcia i ewentualne dalsze materiały postaram się zorganizować w późniejszym terminie.
Co zapowiadała nasza ulubiona prezenterka na dziś? „W poniedziałek za naszymi oknami opady śniegu spodziewane w Suwałkach i w Białymstoku, śnieg z deszczem z kolei w okolicach Olsztyna, w pozostałych regionach albo chmury, albo niewykluczone krótkie chwile ze słońcem na zachodzie i w Wielkopolsce. Na termometrach od 0 st. w Suwałkach, Białymstoku i Lublinie do 4 i 5 st. na zachodzie kraju, wiatr silniejszy na zachodzie, słabo i umiarkowanie będzie wiać na wschodzie.We wtorek od -2 do +3, opady śniegu spodziewane na północnym wschodzie, w środę z kolei od -1 do +2, natomiast w środę niebo będzie zupełnie zachmurzone.”
Zatem zachodnia część kraju nie dość że po dodatniej, to jeszcze słonecznej stronie mocy. W przypadku Poznania ta prognoza się sprawdza, bo za oknem rzeczywiście świeci słońce, jest bezchmurnie, a temperatura wynosi 5 st. i oby się to utrzymało.

Reklama

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: