Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Jesienny klimat w Święta i na koniec roku 2022

Cały czas jesteśmy pod wpływem zachodniej cyrkulacji powietrza, która przynosi w naszym kierunku kolejne niże znad Atlantyku. Dzięki temu mamy na termometrach dodatnie, zupełnie nie zimowe temperatury, ale jest też pochmurno, szaro i deszczowo. Mroźny wyż stoi sobie daleko w okolicach Moskwy.
W drugi dzień świąt przejaśnienia są możliwe na południu kraju, poza tym deszczowo. Temperatura wyniesie 3 st. na Suwalszczyźnie, 4 na Podlasiu, 5 na Mazurach, 6 na Pomorzu Gdańskim, 7 na Kujawach, 8 na Mazowszu i Podkarpaciu, 9 w Małopolsce, 10 w Wielkopolsce i 11 na Dolnym Śląsku. Taka pogoda w połączeniu z porywistym wiatrem i spadającym ciśnieniem da niekorzystne warunki biometeorologiczne.
We wtorek, dla całkiem sporej grupy osób już pracujący, będzie pogodniejszy, ale chłodniejszy – 3 st. na północnym wschodzie, tylko 5 w centrum i nad morzem, maksymalnie 6 na południowym zachodzie Polski. Środa podobna, przy czym może popadać na Nizinie Szczecińskiej. W czwartek znów więcej deszczu za wyjątkiem południa, ale za to… cieplej, bo 6-7 st. na wschodzie i 8-9 na zachodzie i w centrum.

Na koniec życzę wszystkim Czytelnikom, abyście w miłej i serdecznej atmosferze spędzili ten świąteczny mimo niezbyt zachęcającej aury za naszymi oknami.

W ramach prezentów będzie druga część galerii zdjęć z Agnieszką z popołudniowego dyżuru 19 grudnia br. wraz z nagraniem – pierwsza część trafiła do wpisu sprzed tygodnia

https://www.easypaste.org/file/cQjuGoqr/Aga191222.02.m4a?lang=pl

Reklama

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: