Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Styczeń 2023 żegna się chłodno i ślisko

Na początek kilka słów wyjaśnienia, bowiem nie wstawiałem nic przez ostatni weekend, kiedy to mogliśmy gościć na ekranach Agnieszkę. Przyczyny są dwie: pierwsza to serwis komputera (od soboty pracuje na zastępczym sprzęcie, który ma gorsze parametry). Po drugie zwyczajny brak czasu, związany choćby z wolontariatem dla WOŚP w niedzielę. Zdjęcia postaram się wrzucić w późniejszym terminie, a teraz skupie się na przekazaniu informacji pogodowych.
Powoli kończy się pierwszy miesiąc roku 2023, który trzeba przyznać był całkiem ciepły, przynajmniej w Polsce zachodniej. Najbliższa noc również z charakterem bardziej jesiennym. Dominować będą temperatury w okolicach 0, -1 stopnia, padać może na południu i wschodzie, złą wiadomością będą trudne warunki na drogach, bo może występować gołoledź. Z kolei w ciągu dnia akurat w tamtych regionach spokojniej, możliwe nawet przejaśnienia, z kolei na zachód wejdą kolejne fronty – z rana może padać mokry śnieg, a potem już sam deszcz, bowiem np. w Szczecinie prognozowane jest aż 6 st., w Gorzowie Wielkopolskim 5, w Poznaniu i Zielonej Górze 4 st. Plus trzy to maksymalny wynik dla Warszawy i Wrocławia, o jeden stopień mniej w Krakowie, Katowicach i Olsztynie. Na ścianie wschodniej od zera do jednego stopnia. Podobnie jak w poniedziałek może silniej wiać, w porywach nawet do 50-60 km/h.
W kolejnych dniach popada, w szczególności na południu i wschodzie, ale temperatury w ciągu dnia na przeważającym obszarze kraju mają być dodatnie – w środę od -1 do 6 st., w czwartek od 0 do 4.

Reklama

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: