Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Witamy kwiecień, a wiosna się nam coś ociąga!

Wczoraj popołudniowo-wieczorny dyżur pogodowy pełniła Agnieszka Cegielska, jednak nie zagościła na antenie TVN24 w „Faktach po południu”, ani w „Dniu po dniu”. Można za to było Ją usłyszeć między blokami reklam.
„W niedzielę za naszymi oknami opady spodziewane na wschodzie, w centrum, a także na południu kraju. Pozostała część Polski z rozpogodzeniami, ale temperatura będzie umiarkowana – na północy 5-7 stopni, w centrum maksymalnie 7 w Poznaniu, 8 w Zielonej Górze, a na południu Polski od 7 do 10, 10 stopni spodziewane w Polsce południowo-wschodniej, wiatr będzie umiarkowany, mocniej powieje na północy. W poniedziałek od 0 do 6 st., wszędzie rozpogodzenia, ale dosyć chłodno, we wtorek jeszcze dodatkowo opady śniegu i ujemna temperatura na północnym wschodzie kraju. Na Podkarpaciu 2 st., w pozostałych regionach od 0 do 5 stopni”. Prognoza, którą zacytowała pokazuje nam jedno – póki co na cieplejsze dni, choćby z kilkunastostopniową temperaturą się nie zanosi.

Nasza ulubiona prezenterka dalsze informacje przekazywała również dziś (w niedzielę rano), ale ze względu na natłok pracy będę mógł szerszy materiał wstawić później. Dobra wiadomość jest taka, że cały materiał z Agnieszką w roli głównej, jeszcze z zeszłego tygodnia wstawię jutro lub pojutrze.
EDIT: Zapraszam do obejrzenia fotek w notkach z 28 i 17 marca 😀
EDIT#2: Dołączam zdjęcia z poranka z 2 kwietnia!

Reklama

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: