Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Do Polski zbliża się ochłodzenie

Nocą opady deszczu ze śniegiem przy temperaturze 0-1 st. prognozowane są dla północnej Polski, w centrum i na zachodzie 2 st. i deszcz, z kolei na południu najwyższa wartość 3 st., a na Podkarpaciu nawet 4 stopnie. Sobota nie będzie należała do najprzyjemniejszych pogodowo, bo przejaśnienia możliwe jedynie w na południowym wschodzie, poza tym dominować będą chmury z których będzie niestety padał deszcz ze śniegiem. Tylko 1 st. maksymalnie prognozowany jest w Szczecinie, 2 st. w Suwałkach, 3 st. Bydgoszczy, Łodzi i Poznaniu, 4 st. w Katowicach i Warszawie, 5 st. w Lublinie i Krakowie, 6 st. we Wrocławiu.
W niedzielę więcej rozpogodzeń i temperatury będą spadać – od nowego tygodnia zaczną się zimne noce z kilkunastostopniowym mrozem. Na Suwalszczyźnie -1, z kolei na Mazurach i Lubelszczyźnie +1, na zachodzie i Wybrzeżu 2-3 stopnie. W poniedziałek już bez opadów, we wschodniej Polsce maksymalnie 1 st., w zachodniej do 2-3 stopni.

Reklama

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: