Czy 21 sierpnia będzie najgorętszym dniem lata 2020?

Bałkański wyż sprawia, że na ten moment nie płyną do nas chłodne masy kontynentalne (one są nad Rosją), ani polarnomorskie (w Europie Zachodniej), ale zwrotnikowe z południa, co wszystkich ciepłolubnych wprawia co najmniej w uśmiech, jeśli nie w bezgraniczną radość.
Czeka nas sucha, niemal bezchmurna noc, dodatkowo będzie całkiem ciepło: 13 st. w Krakowie i Katowicach, 14 st. w Lublinie, Białymstoku, Olsztynie i we Wrocławiu, 15 st. w Bydgoszczy, Łodzi i Trójmieście, 16 st. w Poznaniu i Zielonej Górze, 17 st. w Szczecinie. W piątek powietrze ma być tak suche, że o opadach mowy nie ma. Zwraca uwagę to, że w większości Polski będzie upał: aż 34 st. na Dolnym Śląsku, 33 st. w Wielkopolsce i na Ziemi Lubuskiej, 32 st. na Pomorzu Zachodnim, 31 na Kujawach, Mazowszu i Ziemi Łódzkiej, 30 st. na Pomorzu Gdańskim i w Małopolsce, 29 st. na Mazurach, 28 st. na Podlasiu i „tylko” 27 st. na Suwalszczyźnie! Chyba w tym roku nie uda się, żeby plus 30 było od Ustrzyk aż po Hel, ale… jak na tegoroczne lato i tak nie jest źle.
Od soboty zaczną się zmiany – na zachodzie zacznie padać i grzmieć, bo zbliży się do nas chłodny front atmosferyczny, choć nadal powyżej 30 st. w centrum i na południu kraju. W niedzielę burzowo na wschodzie i będzie o kilka stopni chłodniej, bowiem od 24 st. na Suwalszczyźnie do 27 na Podkarpaciu. W poniedziałek może wszędzie popadać przelotnie, a na termometrach jeszcze niżej, bo od 22 do 25 stopni. Zobaczymy jak będzie, bo koniec miesiąca się zbliża, liczmy na to że lato nie podda się. I ja się nie poddawałem i fotki z Agnieszką dla Was przygotowywałem zatem oglądajcie i podziwiajcie 🙂

A tak przy okazji dziękuje Wam drodzy Czytelnicy – mamy to!
8 0 0 0 wyświetleń i idziemy twardo do przodu. Nie wiem, czy zauważyliście, ale mamy od niedawna dynamiczny nagłówek z różnymi ujęciami Agnieszki. Wszyscy mający gen komisarza Przygody pewnie to zauważyli. Oczywiście zapraszam do dalszej lektury – i cytując klasyka: to nie koniec, jeszcze nikt nie siada!

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: