Agnieszka zapowiada całkiem niezły trzeci weekend stycznia

Długo musieliśmy czekać na to, aby zobaczyć Agnieszkę Cegielską podczas piątkowego popołudniowo-wieczornego dyżuru na antenie TVN24 (na tzw. dużym TVN była jak zwykle po „Faktach”), ale dziś skupię się na Jej antenowym, dość późnym występie w paśmie „Dzień po dniu”.
Na początku prowadząca Anna Jędrzejowska mówiła o dość wietrznym dniu w Warszawie, trudnościach w uprawianiu sportu i stopniowym uspokojeniu, na co nasza ulubiona prezenterka stwierdziła, że „po każdej burzy wychodzi słońce i to słońce się pojawiło”, następnie dodała, że „ten najbliższy weekend zapowiada się o tyle przyjemnie, że myślę, że te aktywności jak najbardziej byłyby wskazane, bo temperatura też będzie łagodna, słońce ma się pojawić w wielu miejscach, ale zanim o słońcu, to musi jeszcze nastać noc(…). Tej nocy ten mróz będzie niewielki, zresztą myślę, że zdrowo ją prześpimy, tym bardziej że weekend przed nami, ale już sobota i niedziela będą bardzo podobne do siebie i całe szczęście, że ten weekend taki się zapowiada, bo ta chwila wytchnienia bardzo się przyda, tym bardziej że mieliśmy w tym tygodniu taki rollercoaster pogodowy, on jest bardzo trudny dla naszych organizmów. My się źle czujemy w momencie kiedy jest niska temperatura, potem jest skok temperatury, potem wiatr i to wszystko nie daje nam spokoju, ciśnienie skacze więc – sobota łagodna, jedynie chmur troszkę będzie więcej na zachodzie kraju, ale tam w nagrodę będziemy mieć najwyższe temperatury – 5 st. powyżej zera, pozostałe miejsca i spokojniejsze, i łagodniejsze, i słoneczniejsze, także dużo lepiej. I niedziela będzie bardzo podobna, zanim nastanie poniedziałek i kolejny tydzień, który będzie wyzwaniem, jeśli chodzi o temperaturę czy wszystkie możliwe zjawiska, to niedziela też łagodniejsza, gdzieś tam w Trójmieście być może przelotne opady deszczu, ale na przeważającym obszarze kraju słońce i większy spokój”.
Pozwolę sobie jeszcze po krótcy uszczegółowić Jej słowa, w sobotę w najcieplejszym momencie dnia wszędzie dodatnio: 2 st. na Suwalszczyźnie, 3 st. na Pomorzu, Mazurach i na południu Polski, 4 st. na Kujawach, w centrum, Wielkopolsce, a także na Górnym i Dolnym Śląsku. W niedzielę mocniej zachmurzy się na północy kraju, z kolei na zachodzie i południu w zasadzie temperatura się nie zmieni – nieco chłodniej na wschodzie, bo maksymalnie 1-2 stopnie. W poniedziałek więcej opadów – na północy śnieg (do -2 st.), w centrum i na południu deszcz ze śniegiem (2 st.), na południowym zachodzie, gdzie będzie najcieplej – sam deszcz (4 st.). Powoli zbliżamy się do samego środka tej trudnej pory roku, w sumie nie jest źle, ale do kalendarzowej wiosny jeszcze dwa miesiące…

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: