Wielkanocne pogodowe spotkanie z Agnieszką

Dzisiejsze spotkanie widzów TVN24 z Agnieszką Cegielską było wyjątkowe, nie tylko ze względu na to, że był wielkanocny poranek, ale też dlatego, że łączyła się ze studiem z własnego domu!Te domowe pielesze mają swój urok, pewnie gdybyśmy tak występowali w wersji bardzo profesjonalnej, byłoby lepiej, ale to też tak jak powiedziałam, ma swoje naturalne odsłony, a to co dzieje się z kolei za oknami to że ta pogoda wystawia nas na próbę, szczególnie właśnie w takiej odsłonie, że owszem poranek rześki, pięknie słoneczny, natomiast to co będzie się działo później, to takiej sytuacji jeśli chodzi o warunki atmosferyczne nie mieliśmy w Wielkanoc, już bardzo myślę że dawno, gdybyśmy mieli spojrzeć wstecz, no to bywały takie lata, kiedy ta temperatura była niska, kiedy pojawiały się nawet opady śniegu, a tymczasem prognozujemy nawet do 23 st. w Polsce południowo-zachodniej, 22 m.in. Kraków, 21 Rzeszów, nad morzem temperatura bardzo wysoka, miejscami nawet 19-20 stopni. To są temperatury prognozowane w cieniu, więc słońcu odczuwalne temperatury będą zdecydowanie wyższe, wiatr umiarkowany. Zmiany w pogodzie i to bardzo duże od wtorku, wtedy będziemy mieć na termometrach tylko 5 st. i opady deszczu ze śniegiem, także będzie się działo dużo”. Wspomniane przez Agnieszkę 5 st. będzie dotyczyło północnego wschodu kraju, na pozostałym obszarze co najwyżej 9 st., a wszystko przez to że na jedną dobę z gościnnym występem wpadnie arktyczne powietrze, stąd takie mocne ochłodzenie. W kolejnych dniach sytuacja się unormuje, a na zachodzie może być nawet 15-16 stopni, choć tak ciepło jak dziś na pewno nie będzie.
Mając na uwadze obecną sytuację żartowała, że „może to dobrze, że nie potrwa to długo” i że „kwiecień przeplata, dzisiaj lato, i trochę zimy we wtorek”. Z kolei jutro „jeszcze 20 st. na południu Polski, natomiast Lany Poniedziałek będzie rzeczywiście mokry i deszczowy, bo wkroczy do Polski front atmosferyczny, więc będą pojawiać się opady wszędzie, a nawet na południu Polski niewykluczone są burze”. Podkreślała, jak szczęśliwi są ci, którzy mogą wyjść na powietrze, nie opuszczając domu: „Jak spoglądam na swój balkon na drugim piętrze, to z taką czułością przy tej pogodzie, że jest – bardzo to doceniam i że będzie można na nim trochę czasu spędzić. Ileż to miłości na różne sposoby będziemy wyznawać właśnie takim balkonom, tarasom i dużym oknom”. Nie ukrywam że ja też to doceniam, zwłaszcza wiosną i latem. Dla mnie jak zwykle przyjemne było to, że wspomniała o Poznaniu, który był przez chwilę najcieplejszy w Polsce :P.
Prowadzący dzisiejszy poranek Rafał Wojda sugerował aby mimo dobrej pogody zostać w domu i oglądać Agnieszkę Cegielską, co pieczołowicie, nawet mimo uroczystego śniadania udało się wykonywać i mam dla Was naprawdę potężną galerię zdjęć, na której dominuje Jej promienny uśmiech 🙂

Autor: MaciekPOZ

Od kilku lat prowadzę internetową stronę fanklubu Agnieszki Cegielskiej, miałem możliwość i zaszczyt osobistego spotkania z Nią, śledzę Jej działalność publiczną.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Create your website with WordPress.com
Rozpocznij
%d blogerów lubi to: